scenariusz zajec w przedszkolu urodziny marchewki

scenariusz zajec w przedszkolu urodziny marchewki

scenariusz zajec w przedszkolu urodziny marchewki

Następnie zrób 5-10 karty lub paski papieru, które sugerowane słowa dla każdej kategorii. Umieścić je w odpowiedniej kategorii (kontener). Używaj słów odpowiednich do poziomu klasy Twojego dziecka. W miarę jak dziecko rozwija się i słowa stają się zbyt łatwo, dodać trudniejszych słów do każdej kategorii.

Innym działaniem pisanie dziecko, aby dodać do centrum pisanie byłoby mieć je zrobić 5-10 zdania, że ??będą one umieszczone razem, aby historię. Niech wykorzystują swoje umiejętności twórcze myślenie i wyobraźnię, aby napisać opowiadanie. Niech pokazują ich historię i umieścić wszystkie opowiadania razem do spoiwa dla innych do czytania. Bez względu na to, jak głupie historia okazuje się, że jest ich oryginalna pisanie!

Jako matka, babcia, i zawodowego rozwoju dziecka, Nancy Johnson, akcje ponad 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i planowania działań na jej stronie internetowej, Creative-Child-Activity-Notebook.com. Sprawdź to wiecej w wieku szkolnym idei aktywności dziecka w tym upadku, wakacje, imprezy, charakteru i dziecięcych pomysłów aktywności uczenia się.

Artykuł dzięki: plisy otwock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *