scenariusz zajec w przedszkolu uklad sloneczny

scenariusz zajec w przedszkolu uklad sloneczny

scenariusz zajec w przedszkolu uklad sloneczny

Uwielbienia Główny w małej grupie

Będąc pochwały i lider uwielbienia w małej grupie lub kościoła może wydawać się lata świetlne od niektórych wielkich spotkań kultu kościoła można zobaczyć w telewizji, ale w rzeczywistości mają wiele cech wspólnych.

Podczas mojej kariery jako cześć i lider uwielbienia, to był mój przywilej prowadzić kult, śpiewać i grać na gitarze w różnych spotkaniach z ogromnych stadionach wypełnionych dziesiątkami tysięcy ludzi prawo w małych grupach do domu, gdzie niektóre wierni gromadzą się wierni wyznania i wspólnoty. Byłem chwała i uwielbienie liderem w konserwatywnych kościołów, a także w kościołach zielonoświątkowych i wszelkiego rodzaju kościoła pomiędzy, i zrobiłem to w moim kraju Australii, Stanach Zjednoczonych, w Azji, Afryce i Europie.

I odkryli, że niezależnie od wielkości widowni, podstawowe zasady mogą być stosowane, który przyniesie pozytywne rezultaty w niemal każdej sytuacji, niezależnie od wyznania Kościoła, wielkość widowni i liczby osób w zespole kultu.

Mała pochwała grupy i lider uwielbienia ma jedną przewagę nad liderem uwielbienia, który jest wiodącym tysiące ludzi: intymność! Chociaż lubię prowadząc uwielbienie przed dużą publicznością, jest coś bardzo specjalnego prowadzi małą grupę w głąb intymnego i namaszczenie kultu, gdzie jest prawie tak jeśli jesteś mała grupa siedzi u stóp tronu. Jednak nie oznacza to, że techniki i wskazówki, które mają zastosowanie, gdy posługując się dużą publicznością nie są już stosowane. Dom kościoła lub grupy komórek w rzeczywistości jest idealnym miejscem dla młodego lidera uwielbienia i czci się uczyć, rozwijać i szkolić w dziedzinie kultu wiodących.

Wiele wskazówek i technik, które używamy na scenie przed dużą publicznością mają jednakową aplikację dla małej grupy. Możliwość przepływać z jednego utworu do drugiego, przechodząc k luczy, mieszanie razem piosenki, śpiewając w harmonii i tak dalej, wszystkie odnoszą się również do małej grupy, jak robią się duże.
Artykuł dzięki: kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *