jakie przedszkole dla dziecka z zespolem downa

jakie przedszkole dla dziecka z zespolem downa

2.Enough snu

Tuck dzieci wcześnie. Oczywiście, zanim będzie można zrobić, czas musi być właściwie zarządzane. Korzystnie, dzieci powinny być w łóżku o określonej godzinie w nocy. Badania wykazały, że rosnące dzieci potrzebują co najmniej 10 do 12 godzin nieprzerwanego snu w nocy. Kiedy dziecko ma wystarczającej ilości snu, on lub ona być bardziej aktywny i energiczny, aby uczyć się w szkole. I ze świeżym umysłem po dobry sen, dzieci są lepsze w utrzymaniu http://www.pakoenergy.pl/obrobka-skrawaniem.html informacji w ich mózgach.

3.Breakfast jest ważna

Upewnij się, że dzieci mają swoje pożywne śniadanie przed wyjazdem do szkoły w godzinach porannych. Jeśli dzieci są posyłane do szkoły bez jedzenia, mogą stać się dość łatwo i stracić koncentracji, a tym samym mogą one bardziej prawdopodobne, aby działać źle. Poza dobrym śniadaniem, pożywny obiad powinny być również dostarczone do ostatniego je na cały dzień. Dorastających dzieci głodny łatwo i trzeba często jeść. Dla lepszej kontroli zdrowia i wagi, preferowane są zdrowe posiłki i przekąski.

4.Attitude do nauki i szkoły

Jako rodzice, trzeba zrobić dzieciom zrozumieć znaczenie edukacji i tak, nauka w szkole jest jednym z typowych tras w kierunku coraz wykształconych. Wychowywać swoje dzieci i rozwijać w nich pozytywne nastawienie do szkoły. Pozytywna postawa oznacza wstawanie wcześnie rano uczucie entuzjazmu, aby dostać się do szkoły, uczyć się i spotkać nauczycieli. Kiedy dzieci rozwijają się, że miłość, aby dowiedzieć się, ciśnienie będzie stopniowo eliminowane.

5.Be udział w procesie uczenia swoich dzieci

Angażowanie się w procesie uczenia swoich dzieci jest bardzo ważne. Zapoznanie z dyrektorem i nauczycielami swoich dzieci. Sprawdzaj najnowsze wydarzenia, które idą w górę w szkole, a jeśli to możliwe, wolontariuszy do pomocy. Dzięki lepszemu zrozumieniu działalności szkoły, rodzice będą bardziej świadomi istniejących problemów i potencjalnych problemów w twarz przez dzieci.Tak więc, z lepszą świadomością, można przyczynić się do rozwiązania problemów, tak aby pomóc im osiągnąć sukces w szkole.

Poznać co i jak wasze dzieci robią to tylko jedna z podstawowych rodziców co należy robić. Może nie być świadomy, ale dzieci mogą być skierowane do pewnych problemów szkolnych i przeżywa wiele stresu, który prowadzi do zrzucenia klasach. Jeśli są one naprawdę stresu o szkole, zastosowanie powyższych wskazówek, aby pomóc im lepiej w szkole.

Artykuł dzięki: http://danel-hurt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *