scenariusze zajec w przedszkolu - ferie zimowe

scenariusze zajec w przedszkolu - ferie zimowe
scenariusze zajec w przedszkolu - ferie zimowe

Słyszysz przepływ krwi w douszne dla pacjentów

Kiedy słyszysz szumy w uchu, które oznacza, że ??masz szum. Warunek ten nie jest zaburzeniem psychologicznym. Nie, nie jesteś cierpi na chorobę psychiczną lub halucynacji. To szum w uszach, stan zdrowia (choroba nie na własną rękę), który jest opisany jako rzeczywistego postrzegania hałasu bez czucia zewnętrznego bodźca. Mówiąc prościej, odgłosy pochodzą z uszu. Szumy uszne dzieje się dlatego, że są bardziej wrażliwe na hałas wewnętrzny sprawia, że ??organizm. Jeśli słychać przepływ krwi w uchu, prawdopodobnie masz szum.

Normalnie mózg nie dostroić się do hałasu wewnętrznego. Normalnie nie słychać oddech czy bicie serca, ponieważ mózg myśli, że są to banalne dźwięki, które nie są zbyt ważne świadomie. Ale są ludzie, z podwyższoną świadomością, że słyszą prawie wszystko, nawet te drobne hałasy wewnątrz uszu.

scenariusze zajec w przedszkolu - ferie zimowe

Istnieją różne typy szumu w uszach chociaż. Jedno jest subiektywne szumy uszne, które dotyka 97% osób z szumami usznymi. To zwykle bywa, ze względu na hałas narażonych uszu. Ten rodzaj szumu w uszach brzmi jak coś się gwizdy lub dzwonienie w twojej głowie (stąd laika termin dzwonienie w uszach). Tylko pacjent słyszy dzwonienie wewnątrz głowy. Dlatego nazywają go prywatną szumy uszne.

Inną formą tinnitus nazywa pulsacyjne szum, który jest bardzo rzadki przypadek, ale jest spowodowane przez choroby, które są łatwiejsze do spostrzeżenia. Co sprawia, że ??różni się od dawnego typu jest słychać przez inną osobę (jeśli oprzeć się zbyt blisko uszu) i charakteryzuje się postrzeganych odgłosów rytmicznych (nie dzwoni). Pulsacyjne szum w uszach nie ma tonalny jakości zwykłej postaci szumu w uszach i jest na ogół z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub krążenia.

Wady rozwojowe naczyń krwionośnych, nadciśnienie, niedociśnie nie tętnicze i niedokrwistość może spowodować szczególnie wrażliwą osobą usłyszeć anomalię pulsowanie w uszach.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *