scenariusze zajec w przedszkolu verlag dashofer

scenariusze zajec w przedszkolu verlag dashofer
scenariusze zajec w przedszkolu verlag dashofer

Mean Girls i niegrzeczni chłopcy

Nie wiem, co się dzieje między wieku 3 i 6, ale coś w obrębie osobowości Niektóre dzieci idzie strasznie źle. Uczyłem 3 i 4-latków, którzy byli najsłodsza, bardzo uprzejma troska, najbardziej hojne dusze. Mogę sobie tylko wyobrazić, świecące przyszłość dla tych aniołów, którzy byłem dumny uczyć, obserwować i pielęgnować przez krótki czas w ich życiu.

Flash Forward do przedszkola, a niektóre z moich aniołków drastycznie zmienić. Dziewczyny są średnie, złośliwa i świeże. Chłopcy są po prostu niegrzeczne. Oni nie są dla siebie mili i brak szacunku dla ich nauczycieli i rodziców.

Ostatnio byłem świadkiem jednego z moich trzech letnich ulubieńców wstać z krzesła, gdy inna dziewczynka siedziała obok niej. Skrzywiła się z niesmakiem i usiadła z innym dzieckiem w zamian. Byłem załamany. I błysnął naprzód dwóch krótkich lat, kiedy ona jest w przedszkolu, a staje się Wredne dziewczyny.

Chciałbym zaoferować słowa mądrości, w jaki sposób możemy zapewnić, że tak się nie stanie, ale nie mam sprawdzony przepis. W tym przypadku, rozmawiałem z dzieckiem o tym, co byłem świadkiem i jak zraniła uczucia jej kolega jest. Wyjaśniłem, że nie trzeba być przyjaciółmi wszystkich, ale ona musi być miły i szacunku dla każdego. Jak byś się czuła, gdyby ktoś potraktował ją w ten sposób?

Zachęcam rodziców, aby w dalszym ciągu wykazywać odpowiednich zachowań, że ich dzieci mogą się uczyć. Gdy dziecko słyszy lub rodzeństwo, drwi z kogoś innego, ona uczy się, jak być złośliwy. Kiedy rodzic jest niegrzeczny dla jej współmałżonka lub przyjaciela, ona uczy swoje dziecko, jak być niegrzeczna.

Potrzeba ciężkiej pracy, aby wykazać, dobroci, cierpliwości i zrozumienia innych . Jesteś podstawowej nauczyciel dziecka i jesteś na pierwszej linii obrony w utrzymaniu aniołków słodkie przez całe życie. Miejmy przynajmniej ciężej pracować, by dostać się do przedszkola.

Artykuł dzięki: strona główna naszej witryny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *