zajecia dodatkowe w przedszkolu od wrzesnia 2013

zajecia dodatkowe w przedszkolu od wrzesnia 2013

zajecia dodatkowe w przedszkolu od wrzesnia 2013

Jak dzieci uczą się przez zabawę

Lekcje z książki są świetne, ale dzieci uczą się poprzez zabawę wiele lepiej niż robią w innych formach. Istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy. Sednem jest to ich chęci do nauki. Podczas nauki nie jest tak dużo pracy, ale jest zabawa, dzieci są bardziej skłonni do udziału. Oni chcą wskoczyć i się dobrze bawić. Jako rodzic, tym bardziej, że można uczyć się poprzez zabawę, tym bardziej, że dziecko zachowuje później. Podczas gdy niektóre umiejętności muszą być nauczane formalnie, jak faktów matematycznych i czytelnictwa, nadal istnieją wielkie możliwości, aby uczyć poprzez zabawę.

Dzieci uczą się poprzez różne metody, ale często ich świat fizyczny i społeczny uczy ich najbardziej. Nawet małe dzieci uczyć się w ten sposób. Rodzice mogą licówki bez szlifowania poprawić proces uczenia się małego dziecka, dając im wiele sposobów, aby dowiedzieć się za pośrednictwem wzroku, dotyku, smaku i zapachu. Dla niemowląt, grać w gry, które dzieci uwielbiają, takich jak peek a boo i innych oddziaływań, które uczą przyczyny i skutku. Również uczy ich, jak interakcje społeczne z ich rodzinami.

Gdy dzieci dorosną, wciąż potrzebują stymulacji. Pamiętaj, że dzieci bawią daje im dodatkową motywację do zrobienia aktywności chcesz je. Udawana gra jest jednym z podstawowych elementów rozwoju wyobraźni. Spakować ciężarówkę pełną wspaniałych strojów (można wykryć to bardzo tanio po Halloween) i zachęcać zarówno chłopców jak i dziewcząt do gry. Co będzie można znaleźć jest to, że wiele z tych gier RPG grają teraz są bezpośrednimi odbicia doświadczeń oni mieli. Na przykład dziecko, które może być zamiar przedszkola po raz pierwszy, może ćwiczyć pozostawiając jej laleczko na pretend przedszkola. Akt jest pomocne, ale rozmowy mają opowiadać lalkę, że "mama będzie z powrotem bardzo szybko" pomogą im później do czynienia z ich obawy są po lewej stronie.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *