Odkryj potencjał twórczy swojego dziecka na naszych innowacyjnych warsztatach

1. Warsztaty artystyczne

Rysunek i malowanie Na naszych warsztatach dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności artystyczne poprzez rysowanie i malowanie. Prowadzący profesjonaliści nauczą ich różnych technik i stylów, a także pomogą odkryć ich własny indywidualny styl.

Sztuka recyklingu W naszym programie warsztatowym dzieci będą miały możliwość połączenia kreatywności z ekologią. Nauczymy je, jak wykorzystać przedmioty codziennego użytku do tworzenia unikalnych dzieł sztuki. Przez recykling będą mogły wyrazić swoje pomysły i dbać o naszą planetę.

Witraże i mozaiki Zapraszamy dzieci do odkrywania tajemnic sztuki witrażowej i mozaik. Nauczymy je, jak tworzyć piękne wzory i kompozycje z kolorowych kawałków szkła. Warsztaty te rozwijają zarówno zdolności manualne, jak i estetyczne.

Rzeźba i formowanie Dzieci, które interesują się rzeźbą i formowaniem, znajdą u nas idealne miejsce do rozwoju swojego talentu. Nauczymy je różnych technik rzeźbiarskich, jak modelowanie z gliny czy gipsu. Będą miały możliwość stworzenia trójwymiarowych dzieł sztuki.

Fotografia i design W naszych warsztatach dzieci będą mogły poznać świat fotografii i designu. Nauczymy je podstawowych technik fotograficznych, jak również kreatywnego myślenia i kompozycji. Dzięki temu będą mogły wyrazić swoje spostrzeżenia i emocje za pomocą obrazów.

2. Warsztaty teatralne

Impro w teatrze Na naszych warsztatach uczymy dzieci sztuki improwizacji teatralnej. Dzięki temu rozwijają swoją spontaniczność, umiejętność reagowania na sytuacje oraz budują pewność siebie na scenie.

Dramatyzacja ulubionych historii Dzieci mają okazję wcielić się w bohaterów swoich ulubionych opowieści. Wspólnie tworzymy scenariusze, uczymy się aktorstwa i prezentujemy efekty naszej pracy na małej scenie.

Tworzenie lalek i kukiełek Nauczymy Twoje dziecko, jak stworzyć własne lalki i kukiełki. Dzięki temu rozwija się jego zdolności manualne, kreatywność i wyobraźnia. Wszystko to pod czujnym okiem doświadczonych artystów.

Scenografia i kostiumy W naszych warsztatach dzieci mają możliwość zaprojektowania scenografii i kostiumów. Poznają tajniki pracy za kulisami teatru, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności artystyczne i pomysłowość.

Improwizacja w ruchu Nasze zajęcia integrują sztukę improwizacji teatralnej z ruchem. Dzieci uczą się wyrażać emocje i narrację poprzez ciało. To doskonały sposób na rozwijanie kreatywności, koordynacji i wyobraźni.