Stołówka

Jadłospis dla naszych dzieci w przedszkolu układa dietetyk dziecięcy, który wie, jak powinno się żywić dziecko. Gotujemy potrawy z produktów jak najmniej przetworzonych, naturalnych, świeżych wysokiej koncentrator tlenu cena jakości. Dbamy, aby dzeta dzieciaczków była smaczna i zdrowa.

Posiłki są przygotowane zgodnie z porą roku, aby zima rozgrzewały dzieci, a wiosną i latem mogły jeść Masaż leczniczy Warszawa świeże sezonowe owoce i warzywa.

Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty dotyczące diety dzieci – alergie pokarmowe naszych podopiecznych, ich choroby, które nie pozwalają jeść pewnych rzeczy oraz życzenia rodziców – dieta wegetariańska, wegańska.

Nasz dietetyk ogranicza cukier, sól. Stawia na owoce, warzywa, wodę, naturalne produkty. Dzieci chętnie zjadają posiłki przygotowane w przedszkolu.

Artykuł dzięki: